dukdalf.jpg
plu.jpg
schoen.jpg
trapman.jpg
fietsen.jpg
kopje.jpg
jogger.jpg

    van der Steenhoven advocaten

    Wie de harten wint, heeft gemakkelijk spel met de hoofden

    arbeidsrecht
    arbeidsrecht

    "Alles over werken, alleen of samen"

    ondernemingsrecht
    ondernemingsrecht

    "Ondernemen is vooruitzien"

    intellectueel eigendomsrecht
    intellectueel eigendomsrecht

    "Beschermen wat van u is"

    de week van Chantal Mackelenbergh
    Onderneming in zwaar weer
     
    de week van Jan van der Steenhoven

     

     

     

     

     

     

     

     

    over ons
    over ons

    Aandacht
    Voor u, uw organisatie én uw vraag. Bij Van der Steenhoven advocaten zijn we ervan overtuigd dat dit de sleutel is voor een succesvolle, langdurige samenwerking. Door onze grote betrokkenheid weten wij wat er speelt en waarom, en kunt u rekenen op uitstekend juridisch advies.

    Al meer dan 30 jaar adviseren en procederen wij met plezier en scherpte op het gebied van arbeidsrecht, ondernemingsrecht en intellectueel eigendomsrecht.
    “Duidelijk en persoonlijk.” Dat is wat cliënten over onze werkwijze zeggen.

    Ontzorgen
    U wilt zich richten op uw werk. Snel kunnen schakelen om de juiste oplossing te vinden. Hierbij moet u kunnen vertrouwen op een betrokken adviseur. Bij Van der Steenhoven advocaten staan uw belang en het beste resultaat voorop. Met een doordachte aanpak helpen wij u verder. Op een verrassend snelle en creatieve manier. Of u nu een complex dossier heeft, of een korte vraag. Is het treffen van een regeling niet mogelijk? Dan procederen wij daadkrachtig. En verder?

    • U heeft een vast aanspreekpunt
    • Door onze Client Classes en nieuwsbrieven bent u op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en de meest recente wet- en regelgeving in uw branche
    • Buiten Nederland kunt u rekenen op ons internationale netwerk LAWorld
    • Onze kosten zijn altijd concurrerend, duidelijk en inzichtelijk

    Onze cliënten
    Wij werken voornamelijk voor (middel)grote nationale en internationale ondernemingen, variërend van:

    • beursgenoteerde vennootschappen tot lokale ondernemers
    • woningcorporaties tot meubeldesigners
    • reisbureaus tot film- en televisieproducenten

    En u? Wilt u net als onze cliënten rekenen op vakkundig juridisch advies? Neem dan contact op met Van der Steenhoven advocaten. Of bekijk onze expertisegebieden:

    mensen
    mensen

    Eugenie (E.A.M.) Ágoston, advocaat
    Eugenie (E.A.M.) Ágoston, advocaat

     +31 (0)6 43 36 80 50

     agoston@vandersteenhoven.nl

       

    Maartje (M.H.M.) van Asten, advocaat
    Maartje (M.H.M.) van Asten, advocaat

     +31 (0)6 43 36 80 52

     vanasten@vandersteenhoven.nl

         

    Matthijs (A.M.) Bos, advocaat
    Matthijs (A.M.) Bos, advocaat

     +31 (0)6 43 36 80 53

     bos@vandersteenhoven.nl

         

    Ester (E.L.) Kalis, advocaat
    Ester (E.L.) Kalis, advocaat

     +31 (0)6 43 36 80 60

      kalis@vandersteenhoven.nl

         

    Eline (E.R.) Lam, advocaat
    Eline (E.R.) Lam, advocaat

     +31 (0)6 43 36 80 61

     lam@vandersteenhoven.nl

     

    Ruby (N.D.R.) Nefkens, advocaat
    Ruby (N.D.R.) Nefkens, advocaat

     +31 (0)6 43 36 80 63

     nefkens@vandersteenhoven.nl

         

    Marjon (M.) Schlimbach, advocaat
    Marjon (M.) Schlimbach, advocaat

     +31 (0)6 86 83 53 04

     schlimbach@vandersteenhoven.nl

       

    Nicole (N.L.) Stalma, advocaat
    Nicole (N.L.) Stalma, advocaat

     +31 (0)6 43 36 80 54

     stalma@vandersteenhoven.nl

     

    Jan (J.) van der Steenhoven, advocaat
    Jan (J.) van der Steenhoven, advocaat

     jan@vandersteenhoven.nl

        

    Anantha (A.S.) Vos, paralegal
    Anantha (A.S.) Vos, paralegal

      +31 (0)6 43 36 80 65

     vos@vandersteenhoven.nl

      

    Tamara (T.F.) Meiling, manager P&O
    Tamara (T.F.) Meiling, manager P&O

     +31 (0)6 29 47 00 53

     meiling@vandersteenhoven.nl

      

    Erik (H.J.M.) Zebregs, hoofd financiële administratie
    Erik (H.J.M.) Zebregs, hoofd financiële administratie

      +31 (0)20 607 79 45

     zebregs@vandersteenhoven.nl

      

    Angelika (A.A.E.) Brom, secretaresse/PA
    Angelika (A.A.E.) Brom, secretaresse/PA

     +31 (0)6 43 36 80 55 / 
    +31 (0)20 607 79 52

     brom@vandersteenhoven.nl

     

    Margreet (M.G.M.) Grooteman, secretaresse
    Margreet (M.G.M.) Grooteman, secretaresse

     +31 (0)20 607 79 38

     grooteman@vandersteenhoven.nl

       

    Diana (D.R.) Huizing, secretaresse
    Diana (D.R.) Huizing, secretaresse

     +31 (0)20 607 79 77

     huizing@vandersteenhoven.nl

       

    Ella (P.) Lamers, receptioniste/telefoniste
    Ella (P.) Lamers, receptioniste/telefoniste

     +31 (0)20 607 79 79

     receptie@vandersteenhoven.nl

       

    Margje (M.) Schippers, secretaresse
    Margje (M.) Schippers, secretaresse

     +31 (0)20 607 79 75

     schippers@vandersteenhoven.nl

     

    Emma (E.J.F.) Zijlstra, secretaresse
    Emma (E.J.F.) Zijlstra, secretaresse

     +31 (0)20 607 79 62

     zijlstra@vandersteenhoven.nl

      

    Werken bij
    Werken bij

    specialismen
    specialismen
    publicaties
    publicaties

    U wilt op de hoogte zijn én blijven van de meest recente wet- en regelgeving en de laatste ontwikkelingen op dit gebied. Dat kan dankzij de (online) publicaties van Van der Steenhoven advocaten.

    contact
    contact

    Neem contact op met Van der Steenhoven advocaten.