WOR WEKELIJKS met Jan & Eugenie #5

Medezeggenschap, er valt zoveel over te vertellen. Van Jan en Eugenie krijg je wekelijks een weetje. Meteen toe te passen in de praktijk van alledag. Deze week:
 
👉 Minister Van Gennip in haar recente kamerbrief : “31% van de or-plichtige ondernemingen heeft geen ondernemingsraad.” Van Gennip vindt dit onvoldoende en de naleving van de WOR moet omhoog!
 
Medezeggenschap biedt meerwaarde voor organisaties en werknemers. Het is belangrijk dat werknemers hiervan gebruik maken en hun stem laten horen. Hier ligt een actieve rol voor de verantwoordelijke ondernemer. 

Samen met de SER ontwikkelt Van Gennip maatregelen om te bevorderen dat or-plichtige ondernemingen wél een ondernemingsraad instellen. Het niet naleven van de WOR vindt Van Gennip is niet langer vrijblijvend. Tijd om als ondernemer aan de slag te gaan. 

Wil je meer informatie over het instellen van een ondernemingsraad? 

Meer informatie? 

Heb je vragen?
Mail jan@vandersteenhoven.nl of agoston@vandersteenhoven.nl
of bel 06 43 36 80 73 (Jan van der Steenhoven ) of 06 43 36 80 50 (Eugenie Ágoston).